Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Osobnosť roka

Pomôžte nám svojimi návrhmi vybrať kandidátov na ocenenie Osobnosť roka v našej obci. Pri svojom návrhu uveďte i kategóriu nominácie (kolektív, šport a kultúra, budovanie obce)

Osobnosť roka

Pridať príspevok
:
:
:


 
pridané 28.11.2015 15:26:29

Nominácia v kategórii: kultúra, vzdelávanie

Anna - Šuleková - osemnásťročná študentka OA Ilava. V roku 2015 získala ocenenie Talent Trenčianskeho kraja 2015 za úspechy a reprezentáciu kraja v jazykových súťažiach;
Iné ocenenia za rok 2015:
Jazykový kvet (súťaž v prednese v cudzích jazykoch) - krajské finále 1. miesto, celoslovenské finále 1. miesto v kategórii Anglický jazyk - Vlastná tvorba.
Intersteno 2015 (medzinárodná súťaž v písaní na počítači desaťprstovou hmatovou metódou na slepo v materinskom jazyku a v cudzích jazykoch) - kategória slovenský jazyk - 675. miesto, kategória cudzie jazyky (anglický, španielsky, holandský + slovenský) - 76. miesto spomedzi všetkých zúčastnených krajín EÚ. Taktiež v roku 2015 absolvovala štátnu skúšku z písania na počítači.
Aktívne zapája do rôznych medzinárodných projektov organizovaných školou - Plastic-S-Kills, literárnych a jazykových súťaží - Leaving the door open, olympiády v anglickom jazyku, on-line jazykových a ekonomických súťaží (manažérsko-ekonomická olympiáda, finančná olympiáda). Okrem štúdia jazykov (nemecký, francúzsky a taliansky) sa aktívne venuje aj žurnalistike ako šéfredaktorka školského časopisu OAkademik. Venuje sa tiež písaniu poézie v anglickom jazyku.
Posledným najväčším úspechom je 2. miesto pre svoju školu v súťaži obchodných akadémii SR.

Alexandra Šuleková


 
pridané 22.4.2015 16:35:31

Osobnosť roka za rok 2015

Nominácia kultúra : p. Hrehušová Ludmila a Hrehuš Anton st. Podvážie. Uchovávajú vo svojom sôkromnom archíve množsvto literatúri , dobového oblečenia a zapájajú sa do aktivít v časti Podvážie, ale aj Pruské. Ďakujem.

Dohňanská Eva


 
Reakcia na príspevokpridané 22.4.2015 16:38:09

Odpoveď

Dobrý deň, p. Dohňanská. Ďakujeme za Váš podnet. S pozdravom zostáva

MUDr. Viliam Cíbik, PhD. - starosta obce


 

Za obsah zodpovedá
Ing. Peter PECUŠ

dnes je: 27.6.2017

meniny má: Ladislav, Ladislava

webygroup
ÚvodÚvodná stránka