Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Výstavba v lokalite "Pod úradom"

Najnovšie informácie

Obec Pruské v zástupení starostu obce MUDr. Viliama Cíbika, PhD. listom požiadala predstaviteľov Rehole Menších bratov františkánov o odkúpenie, resp. o darovanie pozemkov v tejto lokalite, ktorá má slúžiť na IBV výstavbu. 
Vzhľadom na to, že provinciálny minister je v súčasnosti na služobnej ceste v zahraničí, budú o tejto žiadosti rokovať na najbližšom definítoriu rehole, ktoré sa uskutoční v mesiaci september 2013.

 

MUDr. Viliam CÍBIK, PhD. - starosta obce


 

Urbanistická štúdia IBV

V prílohe si môžete stiahnuť vo formáte *.pdf Urbanistickú štúdiu IBV v lokalite "Pod úradom". Takisto si môžete vo formáte *.pdf stiahnuť snímku z mapy so zakreslením plánovanej cesty a súbor vo formáte *.pdf so zoznamom vlastníkov parciel, kadiaľ by mala daná cesta prechádzať.

Posledný súbor vo formáte *.pdf je krátky zápis zo stretnutia s vlastníkmi pozemkov v uvedenej lokalite, ktoré sa uskutočnilo dňa 20. 10. 2011 o 15.00 hod. na Obecnom úrade v Pruskom.

Takisto si môžete v prílohe vo formáte *.pdf pozrieť krátky zápis z pracovného stretnutia medzi niektorými vlastníkmi pozemkov v uvedenej lokalite zo dňa 10. 04. 2013a Obecnom úrade v Pruskom. 


 

Za obsah zodpovedá
Ing. Peter PECUŠ

dnes je: 23.5.2017

meniny má: Želmíra

webygroup
ÚvodÚvodná stránka