Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Úvodná stránka obce Pruské

Aktuálne oznamy

Úplná uzávierka železničného priecestia - obchádzkové trasy, oznam SAD Trenčín

Oznamujeme občanom, že v dňoch 21. 05. 2018 až 26.05.2018 bude v obci Pruské ÚPLNÁ UZÁVIERKA ŽELEZNIČNÉHO PRIECESTIA NA CESTE II/574 PRUSKÉ – ILAVA z dôvodu realizácie opravy železničného priecestia.
Obchádzková trasa pre osobnú dopravu a autobusy je vedená po ceste II/507 smer Púchov a III/1924 cez Savčinu na križovatku ciest III/1924 a II/574 pri Podvaží.
Obchádzková trasa pre nákladnú dopravu po ceste II/507 smer Nemšová, I/57 cez ...viac...


 

Stredná odborná škola v Pruskom pozýva na Víkend otvorených parkov a záhrad

VOPZ_2018_uputavka.jpg

Stredná odborná škola pozýva na Víkend otvorených parkov a záhrad.Viac informácií nájdete po kliknutí na nasledovný link http://www.sospruske.sk/aktuality-1/vikend-otvorenych-parkov-a-zahrad.html?page_id=7670

viac...


 

Informácia o zámere realizácie projektu Centra integrovanej zdravotnej starostlivosti v obci Pruské

Obec Pruské plánuje v súvislosti s aktuálnou výzvou s kódom: IROP-PO2-SC212-PZ-2018-8 v rámci OP IROP 2014-2020, predložiť projektový zámer, týkajúci sa vybudovania Centra integrovanej zdravotnej starostlivosti v obci Pruské.
Realizácia projektu bude zahŕňať nasledovné aktivity:
modernizácia a rekonštrukcia objektu existujúceho zdravotného strediska v Pruskom, stavebné úpravy a rekonštrukciu vnútorných priestorov, zabezpečeni ...viac...


 

Výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa školy

Obec Pruské v súlade s § 4 ods. 1 zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v  školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa školy - Základná škola s materskou školou Hugolína Gavloviča, Školská 369, 018 52 Pruské  s nástupom od 27. augusta 2018.
 
Požadované kvalifikačné predpoklady: 
splnenie kvalifikačných pr ...viac...


 

Odvolanie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov

Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne odvoláva čas zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru na lesných pozemkoch v územnom obvode okresu Ilava od 16. 05. 2018, 08:00 hod. 

Od uvedeného dátumu nie je potrebné zabezpečovať opatrenia súvisiace s časom zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiarov.
Podrobnejšie informácie sú zverejnené v priloženom pdf súbore. 
viac...


 

Novootvorená predajňa detského textilu v Pruskom

Novootvorená predajňa detského oblečenia v Pruskom pozýva všetkých do svojich priestorov na nákup detského textilu. V ponuke je takisto široký výber oblečenia second hand pre deti i dospelých. Predajňa sa nachádza v budove bývalej drogérie Hanka v Pruskom. Otváracie hodiny predajne sú pondelok – piatok v čase od 08:00 – 16:30 hod. a v sobotu od 08:00-11:00 hod. Všetci ste srdečne pozvaní na výhodný nákup. 
 
 
viac...


 

Úprava otváracích hodín na pošte v Pruskom

Pošta v Pruskom oznamuje občanom úpravu otváracích hodín nasledovne: 
Pondelok, utorok, štvrtok a piatok: 08:00 - 15:30 hod. (pôvodne do 16:00 hod.).
Streda: bez zmeny, otváracie hodiny 08:00 - 17:00 hod. 

 
 
viac...


 

List - meranie rýchlosti v Podvaží a Savčinej

V prílohe si vo formáte *.pdf môžete prečítať list z odboru dopravy Trenčianskeho samosprávneho kraja - odpoveď na žiadosť o zabezpečenie dohľadu nad bezpečnosťou cestnej premávky so zameraním na meranie najvyššej povolenej rýchlosti na ceste IH/1924 v obci Pruské, časť Savčina a medzi miestnymi časťami Podvažie a Savčina.
viac...


 

Informácie o zákaze zastavenia na námestí

Vzhľadom na časté porušovanie zákazu zastavenia na námestí dávame do pozornosti všetkým vodičom  platné znenie zákona NR SR č. 8/2009 Z.z. , kde v paragrafe 25 sa píše nasledovné:
(1) Vodič nesmie zastaviť a stáť
d) na križovatke a vo vzdialenosti kratšej ako 5 m pred hranicou križovatky a 5 m za ňou; tento zákaz neplatí v obci na križovatke tvaru "T" na náprotivnej strane vyúsťujúcej cesty,
f) na zastávke vozidla pravidelnej ...viac...


 

Nenašli sa žiadne akcie

dnes je: 20.5.2018

meniny má: Bernard

webygroup
ÚvodÚvodná stránka