Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Úvodná stránka obce Pruské

Hlasujte za organ v PruskomVytlačiť
 

IMG_7311.jpgNadácia VÚB dlhodobo podporuje záchranu kultúrneho dedičstva a poskytuje granty na rekonštrukciu pamiatok v regiónoch celého Slovenska aj prostredníctvom nadačného projektu POKLADY môjho srdca. 

Tento rok o priazeň verejnosti zabojujú organy. V spolupráci s historikmi a odborníkmi z SAV sme vytipovali vzácne, zaujímavé a verejnosti nie vždy známe diela v deviatich mestách, za ktoré bude môcť verejnosť hlasovať. Hlasovanie bude prebiehať od 12. februára do 25. februára 2018 na www.nadaciavub.sk/poklady. Víťaz hlasovania verejnosti, ktorý získa v súťaži najväčší počet hlasov, dostane od Nadácie VÚB financie na rekonštrukciu diela, ktoré je v jeho majetku/správe. 
Jedná sa o sumu do 30.000 € – bude závisieť od náročnosti reštaurovania víťazného diela. Od majiteľa/správcu víťazného objektu nepožadujeme žiadne spolufinancovanie (ak suma neprekročí uvedený limit). 


Do hlasovania bol vybraný aj organ vo farskom kostole sv. Petra a Pavla v Pruskom.

Víťaz internetového hlasovania  bude 1 – s najvyšším počtom hlasov. Suma určená na obnovu je do 30.000  eur. Pokyny k hlasovaniu: Je potrebné zadať svoje mobilné telefónne číslo, na ktoré Vám príde SMS s overovacím kódom. Hlasovať je možné iba raz z jedného telefónneho čísla.

Hlasujte za organ v Pruskom po kliknutí na nasledovný link https://www.nadaciavub.sk/poklady/


 
 

Nenašli sa žiadne akcie

Za obsah zodpovedá
Obec Pruské

dnes je: 21.1.2019

meniny má: Vincent

webygroup
ÚvodÚvodná stránka