Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Úvodná stránka obce Pruské

Doručený list od občanov z miestnej časti SavčinaVytlačiť
 

V prílohe si vo formáte *.pdf môžete prečítať list, doručený od občanov z miestnej časti Savčina, týkajúcu sa prijatia účinných dopravných opatrení.

 

Odpoveď starostu obce: 
Dňa 24. 10. 2018 sa na Obecný úrad obrátil p. Anton Liko so žiadosťou o prijatie účinných opatrení (v prílohe). 

Po preverení Vám oznamujem nasledovné skutočnosti: v daných lokalitách má výsadbu cukrovej repy PD Vršatec Pruské a Agrodružstvo Tuchyňa. 
Podľa vyjadrenia predsedu PD Vršatec Pruské Ing. Jána Kopšu družstvo bude robiť zber cukrovej repy budúci týždeň a nebude využívať komunikácie v miesnej časti Savčina. Zber a odvoz bude podľa predpokladu  trvať maximálne 48 hodín a bude v lokalite miestnej časti Podvažie, odvoz repy bude do cukrovaru v Trenčianskej teplej.

Agrodružstvo Tuchyńa bude následne pokračovať v zbere v miestnej časti Savčina a predpokladajú maximálne 24 - hodinový zber. Existuje riadne schválené stanovisko Dopraveného inšpektorátu Trenčín. Doprava pri zbere realizovaného Agrodružstvom bude realizovaná nasledovne: prázdne autá smer Podvažia, Savčina, plné autá smer Savčina, križovatka štátnej cesty II/507 a III/1924 pri Tuchyni a smer Pruské, pričom obmedzenia sú predokladané od pondelka 29.10.2018 do stredy 31.10.2018. 

 

MUDr. Viliam Cíbik, PhD., starosta obce

 

 

 


 
 

Nenašli sa žiadne akcie

Za obsah zodpovedá
Obec Pruské

dnes je: 25.6.2019

meniny má: Olívia, Tadeáš

webygroup
ÚvodÚvodná stránka