Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mikroprojekty 2015

MOSTY VZÁJOMNOSTI – spolupráca obce Pruské a mesta Vsetín

Tlačová správa - úvod

 

Obec Pruské v spolupráci s mestom Vsetín získala finančný príspevok z Operačného programu Cezhraničnej spolupráce SR – ČR 2007 – 2013, Fondu mikroprojektov na realizáciu projektu: „Mosty vzájomnosti – spolupráca obce Pruské a mesta Vsetín“. 

Predmetom projektu je propagácia cezhraničného územia ako i zvýraznenie cezhraničnej spolupráce partnerov obce Pruské a mesta Vsetín. V rámci projektu budú zrealizované 3 propagačné aktivity zamerané na prezentáciu cezhraničného regiónu – obrazový informačný materiál, stolný kalendár a nástenný kalendár.
Realizácia projektu prebehne v mesiacoch apríl – jún 2015. 

Celkové schválené náklady projektu sú vo výške 8 320,00 EUR, z toho príspevok z ERDF: 7 072,00 EUR, príspevok zo ŠR SR: 832,00 EUR a spolufinancovanie obce Pruské 416,00 EUR, mesto Vsetín ako cezhraničný partner projektu sa na spolufinancovaní projektu nepodieľa.


 

Tlačová správa - záver

Obec Pruské v spolupráci s mestom Vsetín získala finančný príspevok z Operačného programu Cezhraničnej spolupráce SR - ČR 2007 - 2013, Fondu mikroprojektov na realizáciu projektu: „Mosty vzájomnosti-spolupráca obce Pruské a mesta Vsetín".

V mesiacoch apríl -jún 2015 boli v rámci projektu vydané dva kalendáre a obrazový informačný materiál. Kalendáre a obrazový materiál boli zamerané na propagáciu zaujímavostí mesta Vsetín, obce Pruské a spoločných aktivít a výstupov z realizácie projektov cezhraničnej spolupráce. 

Celkové schválené náklady projektu boli vo výške 8 320,00 EUR, z toho príspevok z ERDF: 7 072,00 EUR, príspevok zo ŠR SR: 832,00 EUR a spolufinancovanie obce Pruské 416,00 EUR, mesto Vsetín ako cezhraničný partner projektu sa na spolufinancovaní projektu nepodieľa.

V prílohe tohto oznamu nájdete aj tlačovú správu vo formáte *.pdf

 

logo programu    logo biele karpaty        logo kraja

                                                                                                                                    "Fond mikroprojektov"


 

Zverejnené dokumenty k projektu

V prílohe si vo formáte *.pdf môžete pozrieť dokumenty k horeuvedenému projektu nasledovne: 
1. Zmluva číslo 07/2015
2. Objednávka číslo 005/2015 na dodanie tovaru.
3. Faktúra číslo 134 na dodanie tovaru. 


 

dnes je: 18.10.2019

meniny má: Lukáš

podrobný kalendár

Oznam o prijímaní detí na predprimárne vzdelávanie v materskej škole k 01. 09. 2017

Riaditeľka Základnej školy s materskou školou Hugolína Gavloviča Pruské oznamuje zákonným zástupcom, ktorí podali písomnú žiadosť o prijatie dieťaťa do materskej školy od 01. 09. 2017, že v prijímacom konaní bolo zaevidovaných celkovo 60 žiadostí. Voľná kapacita v materskej škole k 01. 09. 2017 je pre 38 detí, riaditeľka školy teda vydala 38 rozhod

Zošliapavanie odpadu

Prevážame vzduch. Ak PET fľašu, papierovú škatuľu alebo plechovku nezmenšíme, nezošliapneme.  Pri kontajneroch na triedený odpad sa s tým stretávame často. Nestlačené PET fľaše vo vreciach, plechovky z pív, nápojové kartóny, prípadne obrovské neskladné kusy papierových krabíc často zmenšia možnosti kontajnera a neraz doň – v skutočnosti iba z po

Úplná uzávierka mosta cez Vážsky kanál

Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja oznamuje, že od 27. novembra 2018 od 01:00 hod. bude úplná uzávierka cestného mosta ponad Vážsky kanál v Ilave až do odvolania z dôvodu jeho havarijného stavu. http://www.ilava.sk/libra…/files/akt_tsk_uzavierka-mosta.pdf  

Ťažba štrkopieskov v Podvaží - odpoveď z MŽP SR

Odpoveď na žiadosť starostu obce ohľadne ťažby štrkopieskov v Podvaží.    Vážený pán starosta, generálnou riaditeľkou sekcie geológie a prírodných zdrojov som bol poverený, aby som odpovedal na Vašu žiadosť týkajúcu sa zámeru využívania štrkopieskov, ktorý ste pracovne nazvali „štrkopiesky Podvažie“. V Informačnom systéme posudzovania vply

webygroup
ÚvodÚvodná stránka