Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Vitajte na stránkach!

piktogramVážení návštevníci !


     V súčasnosti žijeme v dobe informácií. Aj obec sa musí prispôsobovať týmto trendom, preto táto webová stránka oproti pôvodnej prešla radikálnymi zmenami. Vytvorila sa úplne nová štruktúra, pridali sme nové sekcie, fotografie, zmenil sa design v rámci najnovších trendov. Najväčšou novinkou však je to, že stránka bude pravidelne aktualizovaná a upravovaná prostredníctvom jednoduchého redakčného systému priamo pracovníkmi obce. Návštevník stránky tak bude mať k dispozícii najnovšie údaje, ktoré sa mu budú ponúkať jednoduchou a ľahko prístupnou formou.
    Pruské je obec s veľkou históriou, prvá písomná zmienka pochádza z roku 1244. Obec má bohatú minulosť, kultúrne a vzdelávacie tradície, atraktívne turistické a historické lokality. Františkánsky kláštor a s ním spojené pôsobenie spisovateľa a kňaza Hugolína Martina Gavloviča, neskorobarokový rímsko – katolícky kostol, renesančný kaštieľ s priľahlým anglickým parkom, 700–ročné tisy, to sú iba niektoré z mnohých bodov, ktoré charakterizujú Pruské.
   Všetky tieto informácie sa Vám bude snažiť poskytnúť nová internetová stránka www.obecpruske.sk, informácie o histórii, súčasnosti a aj budúcnosti našej obce. Budeme sa snažiť, aby tu bolo zverejnených čo najviac informácií pre čo najširšie spektrum jej návštevníkov. Vaša konštruktívna kritika a dobre mienené nápady budú pre nás výzvou, aby sme stále pracovali na jej zlepšovaní. Privítame Vaše návrhy a pripomienky, ktorými aj vy môžete prispieť pri tvorbe a úprave informácií o Pruskom.
     Ďakujem všetkým, ktorí túto stránku navštívili. Verím, že sa nájdu takí, ktorí po prečítaní týchto údajov prejavia záujem osobne navštíviť našu obec. Ste u nás srdečne vítaní!
     S úctou


                                  MUDr. Viliam CÍBIK, PhD., starosta obce


 

Za obsah zodpovedá
Obec Pruské

dnes je: 20.7.2019

meniny má: Iľja, Eliáš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka